Loading...

Vážení zákazníci, těší nás Váš zájem o nákupy. Prosíme vás o trpělivost při doručení objednávky, děláme vše pro to, abychom ji doručili co nejdříve. Děkujeme za pochopení.

×

0
Loading
Košík je prázdný

Kontaktní low fat gril - Livington

Kontaktní low fat gril - Livington

Elektrický gril s příkonem 900 W a dvěma topnými tělesy. Livington Low Fat Grill disponuje speciálním povrchem ze směsi keramiky, titanu a mědi, který se snadno čistí a nic se na něm nepřichytává. Snadno si na něm tak připravíte maso, ryby i zeleninu a hlavně nemusíte přidat ani kapku tuku! Začněte i vy se zdravějším životním stylem a dopřejte si vaše oblíbená jídla bez nezdravého omastku. 

Další informace >

EAN: 9010041014912

ID: 5551889

7 kusů s odesláním do 2 pracovních dnů

Zboží máme zarezervované v našem partnerském skladu v ČR. Po nezbytném převozu na náš sklad ho odešleme bez dalšího prodlení.

1 390 Kč
1390

Elektrický gril se speciálním nepřichytavým povrchem Livington

Ideální pomocník do každé kuchyně, který vám pomůže ušetřit jak kalorie z přebytečného tuku, tak váš čas. Připravíte na něm opravdu cokoliv - od pořádných steaků, po ryby a zeleninu až k toustům. 

Grilovací desky s unikátním složením, na kterých nic nepřipálíte

Tento elektrický gril si velmi rychle zamilujete! Díky speciálnímu složení grilovacích desek ze směsi keramiky, titanu a mědi nebudete mít sebemenší problém gril čistit, stejně jako se nebudete muset bát, že byste ho poškrábali! Hlavně na něm jídlo můžete chystat bez použití jakéhokoliv tuku.

Desky jsou navrženy tak, aby se na nich opravdu nic nepřipálilo a všechen přebytečný tuk pak krásně steče do odnímatelné nádržky, která je součástí grilu. Zamyslete se, kolik kalorií se vám s tímto grilem podaří ušetřit!

Dvě topná tělesa pro rychlejší přípravu

Kontaktní gril Livington má 2 topná tělesa, díky čemuž jídlo při přípravě nemusíte ani obracet - udělá se z obou stran tak, jak ho tam dáte! Ušetříte s ním tak nejen spoustu kalorií, ale i času s přípravou jídel.

Odkapávací vanička na přebytečný tuk

Součástí grilu je odkapávací vanička na tuk, který během přípravy jednoduše steče z vámi připravovaných potravin.

Parametry elektrického kontaktního grilu Livington

  • 220-240V, 50 / 60Hz
  • výkon: 900 Watt
  • délka kabelu: 1,2 m
  • rozměry: 24 x 10 x 29 cm
  • hmotnost: 1,8 kg
  • neobsahuje škodlivé PTA / PFOA / PFOS
  • grilovací desky opatřeny směsí titanu a keramiky